Bezděkov - Levandulový statek

#108
Bezděkov - Levandulový statek

Bezděkov - Levandulový statek (#108)

Nezaměnitelná vůně levandule vás zavede na Levandulový statek Bezděkov. Jeho majitelé rozvíjí aktivity svých předků a úspěšně pěstují česnek, jahody a bylinky. S levandulí začali v roce 2014 a dnes už obhospodařují cca 10 000 rostlinek. Hlavní levandulová sezóna je každý rok od konce června do půlky července.

V Bezděkově se ale můžete zastavit i jindy v sezoně (květen – srpen). V nepřehlédnutelném fialovém domečku na okraji vesnice sídlí levandulová galerie s krásnými fotografiemi a obrazy, informacemi o pěstování levandule a o historii pěstování levandule v Bezděkově. V přízemí najdete obchůdek, kde si můžete zakoupit voňavé výrobky z levandule. Můžete také nakouknout do destilerie, kde každoročně destiluje cenný levandulový olej a květová voda. 

Krásou voňavé byliny se můžete kochat v malých altánech okolo políček a přímo na poli můžete ochutnat ve venkovní kuchyni levandulové menu. Procházet a kochat se levandulemi zde můžete volně. Pokud si chcete užít pěknou procházku a výhled na levandulová pole také seshora, měli byste se vydat po trase Levandulové stezky, kde se cestou dozvíte nějaké zajímavosti, procvičíte svaly i znalosti a zahrajete si naučné hry. Na konci stezky je k dispozici i samoobslužný lesní bar.

mám zájem o magnetky

Kde koupit
Zpět na výpis míst

Objednávka

Objednávat můžete již od 50 ks

50-199 ks 45 Kč/ks bez DPH
200-499 ks 40 Kč/ks bez DPH
Nad 500 ks 35 Kč/ks bez DPH

Volejte nebo pište na


+420 722 920 421 info@keramickemagnetky.cz

Rozsívalová Veronika Obchodní zástupce +420 724 257 668 veronika.r@machovsky.cz

© 2024 Machovský s.r.o. | provozováno s ondrejfirla.eu