Dolní Morava - Stezka v oblacích

#109
Dolní Morava - Stezka v oblacích

Dolní Morava - Stezka v oblacích (#109)

Po dřevěných stezkách vystoupáte mezi koruny stromů a až nad jejich vrcholky. Odměnou vám bude nádherný výhled na horské hřebeny Kralického Sněžníku a Hrubého Jeseníku.

Stezka se nachází poblíž horní stanice lanovky Sněžník. Lanovka přepravuje kočárky, kola, psy i invalidní vozíky a to zdarma. Můžete k ní ale vyrazit i pěšky nebo na kole. Ze Ski areálu Dolní Morava k ní vede několik značených tras.

Unikátní 55 metrů vysoká dřevěná stavba, kterou navrhl známý brněnský architekt a vysokoškolský pedagog Zdeněk Fránek, má návštěvníky nejen bavit, ale i vzdělávat. Z informačních tabulí se dozví detaily jak o samotné stavbě, tak i o lokalitě Králického Sněžníku. Nahoru přitom nevede pouze jedna stezka, ale síť dřevěných cest, které se navzájem proplétají. Nahoře zažijete intenzivní pocit, který mohou zažívat jen ptáci.

Ti odvážnější mohou k cestě dolů použít nerezový tobogán s okýnky, kterým bezpečně prosviští až k samotnému úpatí rozhledny. Dolů nemusíte po chodníku, zkuste rukáv vyrobený z husté sítě. Naopak k přesunutí se z jednoho patra do druhého můžou turisté vyzkoušet atrakci nazvanou rukáv, který je vyrobený z husté sítě. Odpočinkovou síť využijí malí i velcí návštěvníci k relaxaci před nebo po výstupu na stezku.

mám zájem o magnetky

Kde koupit
Zpět na výpis míst

Objednávka

Objednávat můžete již od 50 ks

50-199 ks 45 Kč/ks bez DPH
200-499 ks 40 Kč/ks bez DPH
Nad 500 ks 35 Kč/ks bez DPH

Volejte nebo pište na


+420 722 920 421 info@keramickemagnetky.cz

Rozsívalová Veronika Obchodní zástupce +420 724 257 668 veronika.r@machovsky.cz

© 2024 Machovský s.r.o. | provozováno s ondrejfirla.eu