Hranice - Hotel Centrum

#161

Hranice - Hotel Centrum (#161)

Hotel Centrum v Hranicích poskytuje nejen ubytování. V historické budově, jejíž hotelová část je přímo propojená s budovou na náměstí, si můžete rezervovat pokoje Superior, Standard a Economy. 

Economy pokoje poslouží všem, pro které hraje velkou roli cena, ale zároveň očekávají úroveň tříhvězdičkového ubytování. Pokoje Standard jsou vybaveny také velkoplošnou televizí. Pro náročné návštěvníky jsou k dispozici pokoje Superior, kde mají hosté maximální komfort v podobě prostorné koupelny a lůžková část pokoje je doplněna i o samostatný obývací prostor.
V ceně každého ubytování je hotelová snídaně, která je velmi oblíbená. V hotelu se snaží vycházet vstříc i turistům, kteří brzy ráno vyráží na výlety a snídani v hotelové restauraci nestíhají. Snídani vám na požádání zabalí. 

Hotelovou část s restaurací Tiskárna doplňuje samostatná restaurace Archa s výhledem na náměstí z terasy a s prostorným a nadčasovým interiérem. Archa Restaurace je personálně i zázemím propojena s Hotelem Centrum. V nabídce je polední menu, které vychází z české kuchyně, ale je doplněno i oblíbenými jídly zahraničních kuchyní. Kdo dává přednost sladkému občerstvení, může si vychutnat lahodnou kávu s domácím dezertem. Místní cukrářka umí vykouzlit skutečné skvosty.

mám zájem o magnetky

Kde koupit
Zpět na výpis míst

Objednávka

Objednávat můžete již od 50 ks

50-199 ks 45 Kč/ks bez DPH
200-499 ks 40 Kč/ks bez DPH
Nad 500 ks 35 Kč/ks bez DPH

Volejte nebo pište na


+420 722 920 421 info@keramickemagnetky.cz

Rozsívalová Veronika Obchodní zástupce +420 724 257 668 veronika.r@machovsky.cz

© 2024 Machovský s.r.o. | provozováno s ondrejfirla.eu