Osada Rybáře - Most přes řeku Bečvu

#106
Osada Rybáře - Most přes řeku Bečvu

Osada Rybáře - Most přes řeku Bečvu (#106)

Mezi Lipníkem nad Bečvou a Hranicemi je jediné místo, kdy můžete sesednout z kola a přejít na druhou stranu Bečvy. Z nádherného mostu pro pěší a cyklisty můžete pozorovat okolní přírodu.

Kiosek Stodola u Bečvy se nachází jen cca 230 metrů od mostu přes řeku Bečva mezi Hranicemi a Lipníkem nad Bečvou. Protože se nachází nedaleko Cyklostezky Bečva, najdete zde vše, co cyklista potřebuje. Kiosek je vybaven toaletami, k dispozici je dostatek stojanů na kola. Samozřejmostí je možnost nabíjení elektrokol – pochopitelně zdarma.

 

Majitelé kiosku pečují o místo s velkým nasazením a je to znát. Venkovní posezení pod ořechem má své kouzlo a vyplatí se zde zastavit nejen na obligátní doplnění tekutin. Dát si zde můžete mnoho dobrot, sladkých i slaných, studených, teplých i horkých. Ve stálé nabídce mají dokonce kynuté knedlíky, oblíbená vepřová kolena, křídla, žebra, pizzy i rozpékané tortilly.

 

Jídlo si vychutnáte v klidu, protože děti se zabaví v unikátním kostkovišti. Prostor ve tvaru lodičky je naplněn téměř dvěma tisíci dřevěnými kostičkami.

mám zájem o magnetky

Kde koupit
Zpět na výpis míst

Objednávka

Objednávat můžete již od 50 ks

50-199 ks 45 Kč/ks bez DPH
200-499 ks 40 Kč/ks bez DPH
Nad 500 ks 35 Kč/ks bez DPH

Volejte nebo pište na


+420 722 920 421 info@keramickemagnetky.cz

Rozsívalová Veronika Obchodní zástupce +420 724 257 668 veronika.r@machovsky.cz

© 2024 Machovský s.r.o. | provozováno s ondrejfirla.eu